Hakkımızda

INTERFLEX ile kaliteyi yakala!


2013 yılından beri faaliyet gösteren INTERFLEX Plastik bu yana üst yapı, alt yapı, tünel projeleri, metro tünelleri, tüm farklı çatı izolasyon sistemleri, teraslar (gezilen-gezilmeyen), bina temelleri, temel bohçalama, katı - maden atık sahaları, tarımsal havuzlar, göletler ve havuzlar, ıslak zemin alanları, ve su deposu gibi farklı alanlarda 2020 yılında Ankara'da kurulan üretim tesisinde yıllık 2,5 milyon m² kapasite ile geosentetik ürün üretimi yapmaktadır. Gerek Türkiye gerekse de yurtdışı pazarında proje yapan firmalara hem malzeme tedariği hem de supervizör teknik destek konusunda kesintisiz çalışmalar sürdürmektedir. INTERFLEX Plastik zengin ürün yelpazesi teknik alt yapısı ile müşterilerine her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen organizasyonumuz gün geçtikçe büyümektedir.

INTERFLEX Plastik olarak, kendi laboratuvarlarında gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarına da gerekli önemi vererek, üretim süreçlerini ve hizmet verdiği sektörleri sürekli analiz etmekte olup, her gün değişen ve gelişen dünyanın koşullarına kolaylıkla adapte olma kabiliyetine ayak uydurmaktadır. Kalite Belgelerimizi https://interflexplastik.com/ mail adresinden talep edebilirsiniz.

INTERFLEX Plastik olarak sloganımız ''HER ZAMAN EN İYİSİ'' ilkesi ile son teknoloji üretim hatlarından çıkan ürünleri ile müşteri ve kalite odaklı yaklaşımımız projelere imzamızı atmaya devam edeceğiz.

 

Sağlam  Lider!

-

Sağlam
Lider!

Yapılardaki suya maruz kalan kısımları suyun zararlı etkilerinden koruyacak çözümler sunmaktır. Çatı, temel, tünel, havuz, gölet, ıslak zemin, balkon, teras ve su deposu gibi farklı alanlarda bitki köklerine dayanıklı, donatılı, mukavemeti yüksek, antibakteriyel, çevre dostu geomembranlar üretmekteyiz.

Kaliteli  Çözümler!

-

Kaliteli
Çözümler!

Yüksek kaliteli yalıtım malzemelerimizle suya maruz kalan yapıları korumak ve suyun zararlı etkilerini azaltmak için en iyi çözümleri sunmaktır. Kalitemiz, müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlı üretim ilkeleri üzerine kurulu bir liderliği temsil etmektedir.